VSoft Insurance Platform jest kompleksową platformą przeznaczoną do sprzedaży, obsługi i rozliczania polis ubezpieczeniowych. To wielozadaniowe rozwiązanie dla podmiotów branży ubezpieczeniowej, które dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracyjnym w sposób zautomatyzowany pozwala na zarządzanie procesami ubezpieczeniowymi. Platforma została zbudowana przy wsparciu ekspertów z branży ubezpieczeniowej oraz analityków i architektów wyspecjalizowanych w projektowaniu stabilnych systemów informatycznych zorientowanych na sprawne i efektywne działanie biznesu.

Zastosowanie VSoft Insurance PlatformTOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE

AGENCJE I MULTIAGENCJE UBEZPIECZENIOWE

BROKERZY OBSŁUGUJĄCY RÓŻNE KANAŁY SPRZEDAŻY

DYSTRYBUTORZY PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH, NP. BANKI, FIRMY LEASINGOWE

Sprawdź, jak dzięki VIP możesz zwiększyć efektywność swoich działań i obsłużyć pełen cykl życia produktów ubezpieczeniowych!Dlaczego powinieneś wybrać VSoft Insurance Platform?


VIP to elastyczny i konfigurowalny system, który umożliwia wprowadzanie zmian w systemie przez użytkowników biznesowych. Dzięki temu Twoja firma jeszcze szybciej reaguje na zmiany rynkowe i potrzeby klientów.


Minimalizacja ryzyka związanego z wdrożeniem nowego systemu oraz jego utrzymaniem jest bardzo ważna. Otrzymasz od nas dla Twojej firmy pakiety usług powdrożeniowych i serwisowych, które gwarantują szybkie i sprawne działanie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.


Wiele systemów, aplikacji i usług tworzących zgrany organizm to ogrom biznesowych możliwości. VIP to system, który poprzez rozbudowane możliwości integracji zapewnia pełne wsparcie w zarządzaniu portfelem ubezpieczeń w Twojej firmie.


Customer Experience to nie tylko szybka i bezproblemowa obsługa Klienta. To również sprawne dostarczanie nowoczesnych produktów, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Rozwiązanie kompleksowo wspiera proces sprzedaży – od powstawania produktów, poprzez procesy interakcji z Klientem aż do obsługi płatności i rozliczeń.

Atrakcyjność wizualna aplikacji to wyższa produktywność użytkowników oraz satysfakcja z wykonywanej pracy w systemie. Przejrzystość procesów i sprawny dostęp do danych to również ograniczanie kosztów szkoleń.


SaaS czy wdrożenie na własnej infrastrukturze? Chętnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasze systemy dają możliwość wyboru spośród wielu wariantów wdrożenia.


Na każdym etapie wdrożenia Systemu dbamy o przygotowanie bezpiecznego rozwiązania - zarówno od strony funkcjonalnej jak i technicznej. Stosując najlepsze praktyki w tworzeniu oprogramowania, wykorzystując sprawdzone komercyjne komponenty systemowe oraz przetestowane i reużywalne komponenty VSoft, dostarczamy bezpieczne i stabilne rozwiązania.


Chcesz wzbogacić zakres funkcjonalny oprogramowania lub zaadaptować je do swoich oczekiwań biznesowych? Jesteśmy gotowi, aby świadczyć dla Twojej firmy usługi rozwoju oprogramowania w sposób zapewniający ciągłość działania Systemu.Wypróbuj VSoft Insurance Platform


    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 7J. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator nie będzie przekazywał danych do państw trzecich. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do kontaktu w przedmiotowej sprawie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ww. rozporządzenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.