UBEZPIECZENIA

W obszarze ubezpieczeń działamy od 2015 roku

Kompleksowo wspieramy proces obsługi produktów ubezpieczeniowych w trzech głównych kategoriach: polisy, rozliczenia, szkody.


Dodatkowo specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań do wielokanałowej dystrybucji produktów ubezpieczeniowych z uwzględnieniem nowoczesnych kanałów. Nasze portfolio to szereg produktów i rozwiązań dedykowanych związanych z kalkulacją składki, obsługą szkód oraz rozliczeniem prowizji. Budujemy je w oparciu o autorską platformę biznesową, która bazuje na technologicznej platformie VSoft archITekt.Oferujemy rozwiązania dla wszystkich podmiotów związanych z rynkiem ubezpieczeniowym, w tym:


zakładów ubezpieczeń

multiagencji

kancelarii brokerskich

banków  • Ergonomia Dbamy o nowoczesną warstwą wizualną naszego oprogramowania, dzięki której jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką ergonomię interfejsu użytkownika. Wdrożenie systemu to realna poprawa efektywności i jakości obsługi.
  • Elastyczność biznesowa Wykorzystanie naszych narzędzi zapewnia szybką reakcję na zmiany rynkowe, w tym te dyktowane przez regulatora.
  • Integracja Dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalizacji w integrowaniu systemów kompleksowo wdrażamy nasze rozwiązania w infrastrukturę klienta, wpasowując się w obsługiwane procesy i procedury.

Zobacz, co mamy do zaoferowania w obszarze ubezpieczeńVSoft Insurance Platform

Wsparcie procesów sprzedaży i zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym

Platforma wspiera pełen proces sprzedaży począwszy od kalkulacji wstępnej dla klienta, doboru produktów, porównania warunków i wariantów ofert, poprzez sprzedaż i obsługę płatności, aż po rozliczenia, np. wewnętrzne – z siecią sprzedaży, czy zewnętrzne – z agencjami sprzedaży/towarzystwami ubezpieczeniowymi. System wspiera również procesy związane z obsługą posprzedażową (aneksy, wznowienia polis) oraz obsługuje procesy szkody ubezpieczeniowej.

VSoft Insurance Broker

Innowacyjny program dla brokerów

VSoft Insurance Broker (VIB) jest systemem dedykowanym brokerom ubezpieczeniowym. To nowoczesne oprogramowanie przeznaczone dla pracowników oraz kadry zarządzającej kancelarii brokerskich i biur brokerskich, które aktywnie wspiera ich w codziennych czynnościach oraz pomaga w organizacji pracy.

Nasze systemy ubezpieczeniowe:


działają w 15 000 agencji

wystawiają 7 mln polis rocznie

obsłużyły 100 000 szkód

generują 500 000 rozliczeń rocznie

Wybrane wdrożenia ubezpieczeniowe


W przypadku dodatkowych pytań

napisz do nas na podany adres mailowy