© 2015 VSoft SA.
napisz do nas
wyszukaj

Aktualności

25.05.2017 „Pozytywne VIB-racje” na XX Kongresie Brokerów

pozytywne vibracje

 

Kongres Brokerów już dziś! Lekkie poranne odświeżenie z łykiem cytrynowo-miętowej lemoniady, trochę osobistego szczęścia za sprawą czterolistnej koniczynki i dawka pozytywnych VIB-racji… Z taką mieszanką to musi być dobry dzień!!!

 

Zapraszamy do naszego stoiska, na warsztaty i do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania głośnik i słuchawki, przez które płyną tylko pozytywne VIB-racje. Do zobaczenia na miejscu!


23.05.2017 FUTURETECH CONGRESS czas zacząć!

futuretechfin-con-minin-con-minsbig-con-min

 

 

 

 

 

Już od jutra przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży fintech/insurtech będą mieli okazję do spotkań i rozmów podczas trzech uzupełniających się projektów: FinTech Digital Congress, InsurTech Congress oraz BIG DATA: Think Big CEE Congress, organizowanych pod wspólnym szyldem FutureTech Congress. Wszystkie odbędą się w Warszawie w dniach 23-24 maja. Zapraszamy tym serdeczniej, że nasz wiceprezes Dariusz Kożuch jest członkiem Rady Programowej InsurTech Digital Congress.

 

Do zobaczenia na miejscu!

 


Zaproszenie www.vsoft.plnagłówek

17.05.2017 VSoft Insurance Broker w Mikołajkach!

VSoft Insurance Broker w Mikołajkach


09.05.2017 Aon Polska nowym klientem VSoft

Z końcem pierwszego kwartału Aon Polska podjął decyzję o współpracy z firmą VSoft w ramach wdrożenia rozwiązania do administracji procesów związanych z obsługą ubezpieczeń grupowych.

 

System ma za zadanie wspierać obsługę ubezpieczeń, począwszy od rejestracji polisy, poprzez cykliczną aktualizację listy ubezpieczonych i ich składek, po obsługę rozliczeń prowizyjnych oraz obsługę roszczeń.

 

Trzymamy kciuki za sukces wdrożenia rozwiązania!

 

Aon Polska


08.05.2017 Wyróżnienie VSoft podczas konferencji ACCD

Za nami II edycja konferencji April Consumer Credit Days. Podczas wydarzenia mieliśmy możliwość wysłuchania niezwykle ciekawych prelekcji oraz paneli dyskusyjnych. A podczas kolacji czekała nas miła niespodzianka, bowiem firma VSoft otrzymała podziękowanie za zaangażowanie w rozwój ACCD.  Dziękujemy Organizatorom wydarzenia za to wyróżnienie!

 

Z niecierpliwością oczekujemy na jesienną konferencję November Credit & Collection Days 🙂

 

vsoft na accd


27.04.2017 VSoft na konferencji ACCD

Dziś i jutro można spotkać nas na konferencji April Consumer Credit Days – wydarzeniu organizowanym przez Zoomevents, Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami i Związek Firm Pożyczkowych. Program wydarzenia zapowiada się ciekawie, bowiem tylko dzisiaj poruszone zostaną tematy związane z perspektywami rynku Consumer Credit, a także zarządzania informacją w branży kredytów konsumenckich.

 

Do zobaczenia na miejscu! 🙂

 

ACCD2017 Serock

 


26.04.2017 Kongres Forum Technologii Bankowych

Dziś od rana trwa II edycja Kongresu organizowanego przez Forum Technologii Bankowych, którego jesteśmy członkiem. W doborowym towarzystwie rozmawiamy m.in. o cyfryzacji banków i innowacjach technologicznych w sektorze.

 

Kongres FTB

 

Zapraszamy też do śledzenia wydarzenia na LinkedIn


25.04.2017 Nowe wdrożenie we współpracy z Bacca – liderem finansowania składek ubezpieczeniowych

VSoft wspólnie z firmą Bacca po raz pierwszy w branży ubezpieczeniowej wdrożył kompletne rozwiązanie do zarządzania wierzytelnościami. Bacca od siedmiu lat wspiera rynek ubezpieczeń w obszarze płatności, finansowania i oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Wdrożenie zostało oparte o platformę VSoft Collection, która zapewnia między innymi obsługę i automatyzację procesów windykacyjnych, szeroką parametryzację czy integrację on-line z e-Sądem.

 

Platforma została stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia firmy VSoft w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań windykacyjnych dla przedsiębiorstw finansowych takich jak Alior Bank, mBank, PKO Bavsoft-baccank Polski, APS Poland, Kancelaria Koksztys i innych.

 

„Niezmiernie cieszy nas możliwość wdrażania innowacyjnych produktów w nowych obszarach rynku, szczególnie we współpracy z firmą Bacca” – mówi Jakub Głąb, dyrektor sprzedaży i rozwoju w VSoft.

 


13.04.2017 Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć Wam mnóstwa codziennych radości i wiosennej energii do działania! Oby te Święta obfitowały w rodzinne spotkania i same pozytywne emocje.

 

W tym roku kartki dla klientów i partnerów VSoft zostały przygotowane przez Dzieciaki naszych pracowników 🙂

 

Wesołych Świąt!

 

vsoft-wielkanoc-social-media11

 

 


12.04.2017 Przedstawiciele VSoft na Spotkaniu Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

W dniach 12-13 kwietnia 2017 roku można nas spotkać na konferencji organizowanej przez MMC Polska, na którą składają się: XIII edycja Banking Forum, IX edycja Insurance Forum oraz VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Wydarzenie skupia wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć 🙂

 

spotkanie liderów bankowości i ubezpieczeń

 


© 2015 VSoft SA.