Podatki lokalne w praktyce - warsztaty z wykorzystaniem platformy VSoft Tax Reporting


Twoja firma posiada nieruchomości rozproszone na terenie różnych gmin? Zastanawiasz się jak usprawnić rozliczanie podatków lokalnych? Zależy Ci na automatyzacji, zmniejszeniu kosztów i przyspieszeniu pracy Twojego zespołu?

Zapraszamy Cię do udziału w praktycznych warsztatach, podczas których wspólnie wykonamy przykładowe rozliczenia. Pokażemy Ci jak poradzić sobie z trudnościami, jakie występują najczęściej podczas manualnego wypełniania deklaracji. Dzięki odpowiedniemu narzędziu możesz to zrobić w łatwy i wygodny sposób.

Warsztaty online

14 września 2022, 10.00-12.00


Dowiesz się jak przyspieszyć rozliczenia podatków lokalnych (od nieruchomości, rolnego i leśnego). Przekonasz się, że nawet przy dużej liczbie i zmienności przedmiotów opodatkowania możesz zdążyć na czas, uniknąć niepotrzebnego stresu oraz błędów w deklaracjach.

W ramach warsztatów poprowadzimy Cię krok po kroku przez ćwiczenia praktyczne. Będzie to okazja, aby samodzielnie stworzyć deklarację w systemie dedykowanym do automatyzacji rozliczeń podatkowych.

Po zakończonych ćwiczeniach praktycznych przewidujemy część poświęconą na dyskusję. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.
Podczas warsztatów korzystać będziemy z narzędzia Moduł Podatki Lokalne platformy VSoft Tax Reporting. Jest to nasz autorski system, który automatycznie wylicza zobowiązania podatkowe i tworzy deklaracje. Narzędzie umożliwia prowadzenie bazy nieruchomości, przechowywanie informacji o obiektach opodatkowania oraz generowanie plików zgodnych z formatem platformy ePUAP.

Warsztaty poprowadzą:


Renata Lipczyńska, Key Account Manager
Grzegorz Sroka, Architekt rozwiązań biznesowych


Formularz rejestracji


jQuery(function(){ var $ = jQuery; $(".warsztaty-zapis").click(function(e){ e.preventDefault(); $('html, body').animate({ scrollTop : jQuery('#warsztaty-zapis').offset().top - 100 },800); return false; }); })