wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

Biuro Informacji Kredytowej jest dostawcą informacji o zobowiązaniach podmiotów w bankach, SKOK-ach, ale również w instytucjach niebankowych takich jak firmy pożyczkowe, leasingowe itp. VSoft jest wieloletnim integratorem BIK S.A. W swoim portfolio możemy pochwalić się wdrożeniami systemów integracyjnych z BIK S.A. zarówno w postaci dedykowanych rozwiązań stworzonych pod specyficzne wymagania danego klienta, jak i wdrożenia gotowych, uniwersalnych konektorów do BIK.


W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się wokół tworzonej przez BIK nowej wersji systemu BIK Klient Indywidualny 4.0. Zmiany obejmują wiele aspektów funkcjonalnych oraz zmianę technologii. Jako oficjalny integrator BIK S.A. posiadamy dostęp do najnowszych dokumentacji, jakie udostępnia BIK, a także bierzemy udział w spotkaniach warsztatowych dotyczących nowej wersji systemu. Stale monitorujemy aktualne i planowane zmiany, tak, aby błyskawicznie móc zaproponować aktualnym i przyszłym subskrybentom integrację z nowa wersja systemu. Zmiana integratora będzie wymagana u wszystkich klientów Biura Informacji Kredytowej.


Zainteresowanych wdrożeniem konektora obsługującego BIK KI 4.0 lub aktualnie funkcjonującego BIK KI 3.7 zapraszamy do kontaktu poprzez mail: handlowy@vsoft.pl