wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

15 kwietnia Joanna Skawińska oraz Agata Zapała – obie będące analityczkami w Pionie Rozwoju Obszaru Windykacji VSoft - uczestniczyły w konferencji organizowanej przez Golden Solutions, poświęconej teraźniejszości i przyszłości windykacji w dobie pandemii. Podczas spotkania on-line poruszone były zagadnienia związane z wyzwaniami, z jakimi zetknęły się działy windykacji oraz firmy skupione wokół branży windykacji należności w trakcie pandemii.

Znaczącą wartością konferencji były dyskusje panelistów, w trakcie których praktycy windykacji poruszyli ciekawe tematy o przyszłości obszaru monitorowania należności oraz kierunkach rozwoju branży. Duża dawka danych i analiz dot. rynku zarządzania wierzytelnościami potwierdza konieczność śledzenia na bieżąco trendów i dostosowania rozwoju narzędzi do zmieniającej się rzeczywistości.
VSoft Collection to system do efektywnej obsługi procesu windykacyjnego, począwszy od monitoringu, poprzez działania ugodowe, outsourcing, aż do windykacji sądowej, windykacji egzekucyjnej i sprzedaży należności.

Rozwiązanie zapewnia automatyzację i masowość działań windykacyjnych oraz jednolite spojrzenie na sprawę windykacyjną i dłużnika.