wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
Wieloetapowe działania sprzedażowe i skomplikowane modele prowizyjne są wyzwaniem dla niejednego dystrybutora ubezpieczeń. Jak zautomatyzować procesy rozliczeniowe, zoptymalizować koszty i uzyskać przewagę konkurencyjną? Wykorzystaj VSoft Insurance Platform – konfigurowalny system pozwalający na dostosowanie modeli prowizyjnych dopasowanych do potrzeb organizacji i jej struktur sprzedażowych.

VIP to gwarancja optymalizacji czasu i kosztów m.in. dzięki automatycznemu importowi plików rozliczeniowych, szybkiemu wykrywaniu rozbieżności, naliczaniu prowizji, a także wysyłaniu aktualnych zestawień dla agentów i pośredników.

Sprawdź, jak jeszcze możesz wykorzystać moduł rozliczeń VIP w swojej firmie - skontaktuj się z dyrektorem sprzedaży VSoft, Pawłem Wroniewiczem, który chętnie opowie o korzyściach automatyzacji rozliczeń..VSoft Insurance Platform jest kompleksową platformą przeznaczoną do sprzedaży, obsługi i rozliczania polis ubezpieczeniowych.
VSoft Insurance Platform jest kompleksową platformą przeznaczoną do sprzedaży, obsługi i rozliczania polis ubezpieczeniowych.