NASI EKSPERCIŁukasz Kawulok

Dyrektor rozwoju obszaru bankowości

Z firmą związany prawie od początku jej istnienia, bo od blisko 20 lat. Zaczynając jako programista , rok po roku wspinał się po ścieżce kariery by dziś pełnić rolę dyrektora rozwoju obszaru bankowości. Jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę projektów realizowanych dla banków i instytucji finansowych. Biznesowo najbardziej związany z procesami kredytowymi, sprawozdawczymi i wczesnym ostrzeganiem podmiotów o zmianach w otoczeniu biznesowym. Pasjonat nowych technologii w finansach. Zarządza zespołem doświadczonych project managerów, architektów rozwiązań biznesowych i analityków.


Grzegorz Sroka

Architekt rozwiązań biznesowych

W VSoft przez ostatnie 10 lat przeszedł ścieżkę kariery od programisty przez specjalistę, kierownika zespołu i lidera technicznego, do obecnie pełnionej roli architekta rozwiązań biznesowych. Specjalizuje się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych głównie z obszarów sprawozdawczości, wycen nieruchomości oraz podatków. Absolwent takich kierunków jak informatyka, analityka biznesowa, zarządzanie projektami informatycznymi oraz prawo, ekonomia i zarządzanie w działalności gospodarczej. W firmie odpowiedzialny jest za systemy podatkowe i okołopodatkowe, jak również systemy sprawozdawczości do różnorodnych organów kontroli.


Anna Łopuch

Dyrektor pionu PR i marketingu

Absolwentka Socjologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Warsztat praktycznych umiejętności zdobywała między innymi w projektach realizowanych dla Instytutu Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Z firmą VSoft związana od 2007 r. początkowo w roli koordynatora projektów badawczych i informatycznych, następnie jako manager, a także założyciel komórki firmy odpowiadającej za działania promocyjne i wizerunkowe. Obecnie jako dyrektor Pionu PR i Marketingu jest odpowiedzialna za tworzenie i realizację sprzedażowo-marketingowej strategii firmy, zewnętrzny PR, a także działania brandingowe.


Mirosław Wnuk

Dyrektor rozwoju obszaru windykacji

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Projekty informatyczne zna od podszewki. Brał udział w ich realizacji zarówno w charakterze project managera, konsultanta, jak również dyrektora Pionu Analiz i Zarządzania Projektami. Z VSoft związany od 2008 r., obecnie jako dyrektor rozwoju obszaru windykacji odpowiada za projekty w obszarze windykacji i restrukturyzacji realizowane dla największych polskich instytucji finansowych (m.in. PKO BP, mBank SA, Alior Bank SA , Europejski Fundusz Leasingowy SA).


Joanna Kmak-Chodźko

Menedżer sprzedaży

Z VSoft związana od blisko 4 lat. Początkowo w dziale marketingu, jednak od roku odpowiada także za działania sprzedażowe. Biznesowo najmocniej związana z sektorem windykacyjnym, co wynika z doświadczenia, które zdobywała w Polskim Związku Zarządzania Wierzytelnościami. W VSoft odpowiada głównie za sprzedaż produktów i usług z obszaru zarządzania należnościami, a także rozwiązań wspierających procesy kredytowe oraz za kreowanie wizerunku firmy.


Antoni Frycz

Analityk

Wiedzę z obszarów finansowania przedsiębiorstw i procesów kredytowych zdobywał podczas realizacji projektów w bankach takich jak Alior Bank, Multibank czy Kredyt Bank Polska S.A. Dzisiaj swoje doświadczenie wykorzystuje w VSoft SA do skutecznego prowadzenia analitycznej części projektów dla instytucji finansowych. Specjalizuje się tematyce windykacji klienta oraz produktów kredytowych dla przedsiębiorstw. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Grzegorz Skulimowski

Architekt rozwiązań biznesowych

W branży IT porusza się od blisko 20 lat, informatyk także z wykształcenia – absolwent Informatyki na Uniwersytecie Śląskim. Do zespołu VSoft dołączył w 2010 roku jako ekspert ds. jakości, następnie pełnił rolą analityka, dziś jest architektem rozwiązań biznesowych. Stanowi ogromne wsparcie na linii klient – firma specjalizując się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych. Jednym z głównych obszarów odpowiedzialności Grzegorza jest rozwój platformy ubezpieczeniowej VSoft Insurance Platform.