NASI EKSPERCIŁukasz Kawulok

Dyrektor rozwoju obszaru bankowości

Z firmą związany prawie od początku jej istnienia, bo od blisko 20 lat. Zaczynając jako programista , rok po roku wspinał się po ścieżce kariery by dziś pełnić rolę dyrektora rozwoju obszaru bankowości. Jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę projektów realizowanych dla banków i instytucji finansowych. Biznesowo najbardziej związany z procesami kredytowymi, sprawozdawczymi i wczesnym ostrzeganiem podmiotów o zmianach w otoczeniu biznesowym. Pasjonat nowych technologii w finansach. Zarządza zespołem doświadczonych project managerów, architektów rozwiązań biznesowych i analityków.


Grzegorz Sroka

Architekt rozwiązań biznesowych

W VSoft przez ostatnie 10 lat przeszedł ścieżkę kariery od programisty przez specjalistę, kierownika zespołu i lidera technicznego, do obecnie pełnionej roli architekta rozwiązań biznesowych. Specjalizuje się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych głównie z obszarów sprawozdawczości, wycen nieruchomości oraz podatków. Absolwent takich kierunków jak informatyka, analityka biznesowa, zarządzanie projektami informatycznymi oraz prawo, ekonomia i zarządzanie w działalności gospodarczej. W firmie odpowiedzialny jest za systemy podatkowe i okołopodatkowe, jak również systemy sprawozdawczości do różnorodnych organów kontroli.


Remigiusz Babicz

Dyrektor ds. technologii

Z VSoft związany od 20 lat. Początkowo w charakterze programisty, a następnie na stanowiskach managerskich jako kierownik zespołu, działu i dyrektor Pionu Rozwiązań dla Bankowości i Finansów. Obecnie jako dyrektor ds. technologii jest odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju narzędzi wykorzystywanych w projektach, w szczególności naszej autorskiej platformy narzędziowej VSoft archITekt.


Joanna Skawińska

Analityk

W VSoft SA zajmuje się analizą funkcjonalną oraz rozwojem i dostosowaniem narzędzi IT do biznesowych potrzeb w obszarze finansowym, a w szczególności monitoringu i windykacji. Wiedzę w obszarze monitoringu i windykacji należności zdobywa od 2005 roku, bazując na swoich doświadczeniach zarządzania procesami i zespołami odpowiedzialnymi za monitoring i windykację dla m.in. Banku BPH S.A., Banku Pekao S.A., Alior Banku S.A., SGB-Bank S.A.


Justyna Jastrząb

Dyrektor sprzedaży

Specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań wspierających instytucje finansowe. Biznesowo związana z każdym obszarem działania naszej firmy, procesami obsługi i sprzedaży produktów kredytowych, optymalizacją procesów sprawozdawczości, monitoringiem i obsługą przeterminowanych należności, a także pełną obsługą produktów ubezpieczeniowych. Posiada również doświadczenie w zakresie sprzedaży szkoleń, stron i serwisów internetowych. W swojej karierze zawodowej związana była z firmami IT takimi jak Altkom Akademia, Solidex, ABG – obecnie Asseco. Jako dyrektor sprzedaży odpowiada za kreowanie i realizację polityki sprzedażowej.


Grzegorz Skulimowski

Architekt rozwiązań biznesowych

W branży IT porusza się od blisko 20 lat, informatyk także z wykształcenia – absolwent Informatyki na Uniwersytecie Śląskim. Do zespołu VSoft dołączył w 2010 roku jako ekspert ds. jakości, następnie pełnił rolą analityka, dziś jest architektem rozwiązań biznesowych. Stanowi ogromne wsparcie na linii klient – firma specjalizując się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych. Jednym z głównych obszarów odpowiedzialności Grzegorza jest rozwój platformy ubezpieczeniowej VSoft Insurance Platform.