NASI EKSPERCIŁukasz Kawulok

Dyrektor rozwoju obszaru bankowości

Z firmą związany prawie od początku jej istnienia, bo od blisko 20 lat. Zaczynając jako programista , rok po roku wspinał się po ścieżce kariery by dziś pełnić rolę dyrektora rozwoju obszaru bankowości. Jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę projektów realizowanych dla banków i instytucji finansowych. Biznesowo najbardziej związany z procesami kredytowymi, sprawozdawczymi i wczesnym ostrzeganiem podmiotów o zmianach w otoczeniu biznesowym. Pasjonat nowych technologii w finansach. Zarządza zespołem doświadczonych project managerów, architektów rozwiązań biznesowych i analityków.


Grzegorz Sroka

Architekt rozwiązań biznesowych

W VSoft przez ostatnie 10 lat przeszedł ścieżkę kariery od programisty przez specjalistę, kierownika zespołu i lidera technicznego, do obecnie pełnionej roli architekta rozwiązań biznesowych. Specjalizuje się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych głównie z obszarów sprawozdawczości, wycen nieruchomości oraz podatków. Absolwent takich kierunków jak informatyka, analityka biznesowa, zarządzanie projektami informatycznymi oraz prawo, ekonomia i zarządzanie w działalności gospodarczej. W firmie odpowiedzialny jest za systemy podatkowe i okołopodatkowe, jak również systemy sprawozdawczości do różnorodnych organów kontroli.


Remigiusz Babicz

Dyrektor ds. technologii

Z VSoft związany od 20 lat. Początkowo w charakterze programisty, a następnie na stanowiskach managerskich jako kierownik zespołu, działu i dyrektor Pionu Rozwiązań dla Bankowości i Finansów. Obecnie jako dyrektor ds. technologii jest odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju narzędzi wykorzystywanych w projektach, w szczególności naszej autorskiej platformy narzędziowej VSoft archITekt.


Agata Zapała

Analityk

Z VSoft związana od 11 lat, od 6 lat z obszarem windykacji. Swoją przygodę z windykacją rozpoczynała jako tester. Do dziś ceni sobie bagaż doświadczeń testerskich, które pozwoliły jej dogłębnie zrozumieć system od strony użytkownika. Jako analityk biznesowy dba o to, aby docelowe rozwiązanie spełniało biznesową potrzebę klienta. Swoją wiedzę rozwija głównie w zakresie monitoringu i windykacji, współpracując z klientami dużych banków w zakresie koncepcji funkcjonalnej i biznesowej rozwoju systemu oraz budowania nowych narzędzi.


Jakub Rabong

Architekt rozwiązań biznesowych

Od ponad 16 lat związany z sektorem finansowym. Doświadczenie zdobywał w takich organizacjach jak Eurobank, GE Money Bank, Allianz Bank, PZU oraz BOŚ, gdzie odpowiedzialny był za kreowanie, monitorowanie oraz zarządzanie procesami. Był zaangażowany również w tworzenie aplikacji EUC, zwłaszcza w zakresie oceny ryzyka kredytowego, czynności sprzedażowych i operacyjnych. Od 2 lat w VSoft, na początku w roli analityka, a obecnie architekta rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego. Rozległą wiedzę ekspercką wykorzystuje na każdym etapie projektowania rozwiązań dla naszych partnerów, począwszy od wstępnych rozmów, poprzez cały etap sprzedaży, analizy, wsparcia wdrożenia i testów, aż do utrzymania i kolejnych rozwojów.