wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

IT&Legal Workshops za nami! 30 marca mieliśmy okazję porozmawiać o wyzwaniach, z jakimi boryka się branża kredytowo-pożyczkowa. Wydarzenie zorganizowane zostało przez fundację Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych.

Spotkanie rozpoczął Jarosław Ryba, prezes Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, który przedstawił aktualną sytuację rynku instytucji pożyczkowych na koniec pierwszego kwartału 2022 roku. Kolejno przedstawiciele VSoft: Jakub Głąb i Łukasz Kawulok omówili pojawiające się trendy w branży finansowej, dokładniej pożyczkach i kredytach w zakresie IT, a przybliżył temat integracji z zewnętrznymi źródłami danych.

Druga część webinaru została poświęcona tematom cyberbezpieczeństwa, weryfikacji tożsamości w procesach online oraz sposobom radzenia sobie z zagrożeniem, jakie stwarzają tzw. atakaki ransomware.

Dziękujemy fundacji Lendtech za możliwość bycia partnerem wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych poruszanymi przez przedstawicieli VSoft tematami zapraszamy do kontaktu: handlowy@vsoft.pl