VSoft Loan

VSoft Loan Frontend to on-linowe rozwiązanie, które całościowo wspiera sprzedaż i obsługę pożyczki od strony klienta końcowego.


Warstwa frontend-owa aplikacji została zaprojektowana w taki sposób, by w całości wesprzeć działania instytucji pożyczkowych, SKOK-ów i banków. Nasze nowoczesne rozwiązanie pozwala na szybki, prosty i skuteczny proces udzielenia pożyczki.

Zapewniamy spełnianie wszystkich wytycznych w obszarze zarządzania ryzykiem udzielania pożyczek w części on-line. W ramach procesu udzielania pożyczki korzystamy m.in. z danych zewnętrznych biur informacyjnych. Oferujemy mechanizm kryteriów oceny, dopasowania produktu oraz zarządzenia treścią np. informacyjną i zgodami, które zrealizujesz samodzielnie, poprzez dedykowany moduł konfiguracji. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo całego procesu i ograniczenie ryzyka biznesowego.

Najważniejsze korzyści płynące z wdrożenia VSoft Loan FrontendKompleksowy system do pożyczek - pełen proces sprzedaży i obsługi pożyczki
Wzrost sprzedaży
W pełni on-linowy proces korzystający z najnowszych praktyk z polskiego oraz europejskiego rynku finansowego.

W proces udzielania pożyczki mogą być włączone dane o dochodach z banków, w których klienci posiadają rachunki.
Skrócenie czasu obsługi klienta
W pełni zautomatyzowany proces znacząco ogranicza czas obsługi klienta - od złożenia wniosku aż do uruchomienia środków.

UX to podstawa - interakcja użytkownika z aplikacją jest intuicyjna, szybka i jak najmniej wymagająca dla wszystkich stron uczestniczących w procesie.
Skalowalność
Zapewniamy możliwość rozbudowy rozwiązania o dodatkowe funkcjonalności, zależne od potrzeb biznesowych, oraz części backend-owej na życzenie klienta.
Stały rozwój produktu
Aplikacja jest rozwijana i w ramach kolejnych wersji pojawiają się dodatkowe elementy optymalizujące.

VSoft Loan Frontend zapewnia skuteczne zarządzanie w takich obszarach jak:Zastosowanie VSoft Loan FrontendJeśli chcesz udostępnić swoim klientom nowoczesne on-linowe rozwiązanie stawiające na szybki, prosty i skuteczny proces pożyczkowy - postaw na VSoft Loan Frontend.

  • Instytucje pożyczkowe
  • Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe
  • Banki

Napisz do nas, aby umówić się na spotkanie


    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie przedstawionym w naszej Polityce prywatności.


    W przypadku dodatkowych pytań

    napisz do nas na podany adres mailowy