VSoft Financial Platform

VSoft Financial Platform – innowacyjna, zintegrowana platforma dla strefy finansowejVSoft Financial Platform - zintegrowana platforma finansowa z możliwością udostępnienia jej w całości jako outsourcing usług finansowych w modelu SaaS
Idea przyświecająca stworzeniu platformy to dostarczenie kompleksowego rozwiązania łączącego w sobie możliwości produktów dedykowanych trzem najważniejszym obszarom działań instytucji sektora finansowego. Dzięki temu połączeniu realizacja działań stała się prostsza, szybsza i bezpieczniejsza.        

Dotychczasowe portfolio produktów w trzech obszarach – bankowości, ubezpieczeniach i windykacji – poszerzamy o kolejne produkty lub nowe moduły funkcjonalne wypracowane w ramach prac badawczo-rozwojowych podczas realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pt. „Opracowanie innowacyjnej zintegrowanej platformy dla strefy finansowej”.

Zintegrowana platforma oferowana jest wraz z możliwością udostępnienia jej w całości jako outsourcingu usług w modelu SaaS.

VSoft Financial Platform zawiera w poszczególnych obszarach produkty, które mogą być sprzedawane i wykorzystane jako całość lub w kompilacji najlepiej realizującej potrzeby klienta.

Produkty wchodzące w skład VSoft Financial PlatformVSoft Collection

System do obsługi procesu windykacyjnego

Rozwiązanie wspierające procesy monitoringu, windykacji oraz elastycznego zarządzania strategiami windykacyjnymi.
Wybrane moduły funkcjonalne systemu VSoft Collection: modele segmentacji i predykcyjne, strategie windykacyjne, monitoring, windykacja w ubezpieczeniach, restrukturyzacja, egzekucja, aukcje, sieci neuronowe.

VSoft Smart

Wiele urządzeń i aplikacji biurowych w jednym urządzeniu mobilnym

Rozwiązanie wykorzystujące możliwości smartfona w aplikacjach webowych uruchomionych na komputerach stacjonarnych lub przenośnych. Za jego pomocą pracownik może zapisać pełny profil użytkownika (dane teleadresowe, dane pojazdu, informacje wymagane do zawarcia umowy ubezpieczenia lub kredytu), a także inne informacje. Prezentacja odbywa się na telefonie/tablecie – zamiast monitora komputera. Wybrane moduły funkcjonalne produktu:
  • aplikacje mobilne,
  • technologia OCR,
  • SmartPage.

VSoft e-Court Collection

Integracja online z e-Sądem

Rozwiązanie kompleksowo obsługujące komunikację z platformą e-Sądu. W jego skład wchodzą poniższe funkcjonalności:
  • gromadzenie danych,
  • zarządzanie sprawami,
  • e-Sąd.

VSoft Early Warning

system wczesnego ostrzegania

Produkt adresowany do instytucji bankowych, firm leasingowych, faktoringowych, a także firm handlowych udzielających kredytu kupieckiego, który pozwala na śledzenie zmian informacji o przedmiotach monitorowania i przetwarzanie w trybie online danych spływających z różnych źródeł. Wybrane funkcjonalności:
  • system wczesnego ostrzegania (czujki, sygnały, akcje oraz działania),
  • sieci neuronowe.

VSoft Aztec Decoder

Rozwiązanie pozwalające pozyskać dane zawarte w kodzie AZTEC 2D znajdującym się w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Produkt stał się częścią rozwiązania VSoft Smart.

DOTACJE NA INNOWACJE