Rozliczenia prowizji

Rozliczenia prowizji


Zarządzanie złożonymi strukturami sieci sprzedaży i wielowymiarowymi modelami prowizyjnymi to codzienność wielu sieci agencyjnych i multiagencyjnych. Automatyzacja procesów rozliczeniowych z zakładami ubezpieczeń i własną siecią sprzedaży to oszczędność czasu, odporność na błędy i odciążenie pracowników od żmudnej pracy polegającej na wyjaśnianiu i uzgadnianiu skomplikowanych zestawień rozliczeniowych w wielu formatach. Aby skutecznie rozliczać i planowość sprzedaż ubezpieczeń niezbędne są narzędzia analityczne pozwalające szybko uzyskać niezbędne dane w celu skorygowania działań.Ten obszar to przełożenie sprzedaży na zyski. Błędy i niska efektywność może mieć negatywny wpływ na relacje z pracownikami i partnerami.
Wyzwania


Różnorodne kanały dystrybucji i gęsta sieć sprzedaży z jednej strony pozwalają na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, z drugiej jednak stawiają wiele wyzwań, które wymagają przemyślanego i solidnego rozwiązania.

Mnogość towarzystw ubezpieczeniowych i związane z nimi różnorodne formaty oraz rodzaje dokumentów czy zestawień wymagają ergonomicznego i kompleksowego narzędzia.

Wczytywane, przetwarzanie danych oraz ich walidacja to czasochłonne procesy, które potrzebują inteligentnej automatyzacji umożliwiającej sprawną komunikację z wszystkimi zaangażowanymi stronami: klientem, agencją oraz towarzystwem ubezpieczeniowym.

VSoft Insurance Platform

Sprzedaż i zarządzanie ryzykami ubezpieczeniowymi


Rozwiązanie umożliwiające kompleksowe tworzenie produktów ubezpieczeniowych od schematu danych przez modele taryfikacyjne po dokumenty i

W przypadku dodatkowych pytań

napisz do nas na podany adres mailowy