Software Tester

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli chcesz pracować przy tworzeniu oprogramowania, jesteś dokładny, wnikliwy i spostrzegawczy oraz potrafisz wczuć się w rolę użytkownika, to jesteś właściwą osobą której poszukujemy! Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami,
  • zrozumienie wymagań i zasad działania tworzonych programów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników,
  • przygotowywanie scenariuszy i danych testowych,
  • tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych,
  • manualne wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych,
  • zgłaszanie błędów i weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
  • analiza zgłoszeń dostarczonych przez klientów celem wyodrębnienia błędu,
  • czytelne, precyzyjne i jednoznaczne opisywanie zgłoszonych błędów,
  • przygotowanie raportów wykonania testów manualnych.

Czego wymagamy:

  • umiejętności testowania aplikacji oraz przygotowywania scenariuszy i danych testowych,
  • umiejętności analitycznych, zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • dokładności, spostrzegawczości, odpowiedzialności i sumienności.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • znajomość SQL i MSSQL oraz ogólnej wiedzy informatycznej,
  • umiejętność tworzenia testów automatycznych.

Co zapewniamy:

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
  • darmowy parking i świetną lokalizację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • fantastyczną atmosferę.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".