Grafik

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od ponad 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi doradcze. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko grafika.

  Jeżeli jesteś kreatywny/a i chcesz tworzyć materiały graficzne dla firmy produkującej nowoczesne systemy informatyczne, to jesteś właściwą osobą, której poszukujemy – dołącz do nas!

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych (foldery, katalogi, ulotki, plakaty, itp.),
  • tworzenie prezentacji sprzedażowych/biznesowych,
  • projektowanie warstwy wizualnej interfejsów aplikacji webowych/mobilnych,
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby firmy,
  • wykonywanie innych drobnych prac graficznych,
  • aplikowanie projektu graficznego do stylów aplikacji internetowych (dodatkowo).

  CO OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę dającą możliwość współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,
  • wpływ na kształtowanie koncepcji wizualnej materiałów firmowych,
  • doskonałą atmosferę pracy.

  CZEGO WYMAGAMY:

  • doświadczenia w projektowaniu materiałów graficznych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop,
  • bardzo dobrej znajomości Power Point,
  • samodzielności i kreatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość CSS i HTML oraz Bootstrap.

  CO ZAPEWNIAMY

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
  • darmowy parking i świetnie skomunikowaną lokalizację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • fantastyczną atmosferę.

  Prześlij nam swoje CV oraz portfolio, klikając w przycisk aplikuj teraz.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".