Analityk biznesowy

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli nie są Ci obce zagadnienia związane z analizą biznesową, UX nie ma przed Tobą tajemnic, a ponadto jesteś kontaktowy i umiesz nawiązywać długofalowe relacje z klientami  - jesteś właściwą osobą, której poszukujemy!

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • wspomaganie klientów w identyfikacji i definiowaniu potrzeb biznesowych,
  • analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania,
  • tworzenie dokumentacji analitycznej oraz makiet proponowanych rozwiązań,
  • tworzenie nowych produktów biznesowych, wsparcie w ich kreowaniu i sprzedaży,
  • projektowanie i definiowanie architektury oraz udział we wdrażaniu rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert oraz nadzór nad stroną merytoryczną realizacji rozwiązań,
  • prowadzenie rozmów z klientami i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych,
  • kreowanie i wspieranie sprzedaży.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze analizy biznesowej i/lub systemowej,
  • znajomości zasad przygotowania i budowania wymagań biznesowych oraz analizy funkcjonalnej,
  • umiejętności modelowania procesów biznesowych,
  • zdolności zrozumienia potrzeb klienta i przygotowania rozwiązań, optymalizujących procesy biznesowe.

Co będzie dodatkowym atutem?

  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne,
  • umiejętność projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki zakresu UX,
  • znajomość procesów bankowych, w szczególności procesów oraz zasad oceny ryzyka kredytowego,
  • doświadczenie w integracji systemów informatycznych,
  • znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Co chcemy zaoferować Ci w zamian?

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji finansowych,
  • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
  • darmowy parking i świetną lokalizację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • fantastyczną atmosferę.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".