© 2015 VSoft SA.
napisz do nas
wyszukaj

O firmie

  • Kim jesteśmy
  • Jak działamy
  • Władze
  • Kalendarium
  • Nagrody

Jesteśmy polską spółką akcyjną, która od 20 lat projektuje i wdraża autorskie oprogramowanie, a także świadczy usługi doradcze. W parze z naszym zainteresowaniem nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi idzie ciągły rozwój technologiczny, lecz u podstaw naszego sukcesu leży umiejętność słuchania klientów. Występujemy w roli zaufanego dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych, ale także jako partner biznesowy umożliwiający generowanie nowych źródeł zysku. Klienci doceniają to, że potrafimy z nimi rozmawiać: słyszeć ich marzenia, rozumieć je i urzeczywistniać. Cenią współpracę z nami, dzięki czemu zwykle trwa ona wiele lat.

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań IT dla szeroko pojętego sektora finansowego i przedsiębiorstw:

Jak działamy

„Energię do działania czerpiemy ze spotkań z ludźmi. Inspiruje nas interakcja – to nasze najcenniejsze źródło udanych rozwiązań”.

 

Szanujemy indywidualizm klienta, jego czas oraz potrzeby. Ich skuteczne zaspokajanie wymaga od nas elastyczności i nieszablonowego podejścia do każdego zlecenia. Tworzymy rozwiązania odpowiadające bieżącym oczekiwaniom naszych klientów, ale również dostarczamy im narzędzi, które pozwalają na kreowanie biznesu w przyszłości. Zachęcamy ich do innego spojrzenia na rozwiązania, kontekst biznesowy i możliwości rynku, bo zmiana perspektywy pozwala odkryć niedostrzegany wcześniej potencjał.

Eksperci

Doświadczenie

Wiedza

Technologia

Biznes

Władze

Marcin Wierzbik

Marcin Wierzbik

prezes zarządu

Współzałożyciel firmy VSoft SA, a od 2007 roku także prezes zarządu spółki. Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Informatyka. W ramach swoich działań zawodowych od 1999 roku współpracuje z branżą finansową. Jako prezes zarządu spółki odpowiada m.in. za technologiczny i organizacyjny rozwój firmy.

Dariusz Kożuch

Dariusz Kożuch

v-ce prezes zarządu

Współzałożyciel firmy VSoft SA, a obecnie wiceprezes  w zarządzie spółki. Manager, przedsiębiorca i inwestor. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Informatyka. Profesjonalnie z branżą finansowo-ubezpieczeniową związany od blisko 20 lat. Jako wiceprezes zarządu spółki odpowiada za strategię rozwoju VSoft, m.in. wyznaczając kierunki ekspansji rynkowej oraz działań marketingowo-sprzedażowych, a także brandingowych.

© 2015 VSoft SA.