© 2015 VSoft SA.
napisz do nas
wyszukaj

Narzędzia

 • archITekt
 • Vincit
 • Bas{e}
 • Streamliner

archITekt

archITekt

VSoft archITekt to platforma technologiczna, umożliwiająca szybkie tworzenie (ang. RAD – rapid application development) oraz proste zarządzanie systemami informatycznymi. Zawiera zestaw zintegrowanych graficznych narzędzi, przeznaczonych dla administratora biznesowego, pozwalających efektywnie monitorować oraz zmieniać system. Zastosowanie wizualnych komponentów powoduje, że w bardzo intuicyjny sposób prezentowane są kluczowe elementy systemu (procesy, algorytmy biznesowe, przetwarzanie danych, formularze) oraz możliwa jest modyfikacja tych elementów przez administratora bez konieczności programowania.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę rozwiązania.

VSoft archITekt sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest konieczność:

Integracji i przetwarzania rozproszonych źródeł danych

(systemy ETL – Extract, Transform and Load, systemy raportowe, analityczne, hurtownie danych)

Budowania złożonego interfejsu użytkownika

(aplikacje front i back office)

Modelowania procesów biznesowych

(workflow kredytowe, windykacyjne, sprzedażowe, obiegi dokumentów)

Wykorzystywania złożonych algorytmów obliczeniowych i decyzyjnych

(scoring aplikacyjny, behawioralny, windykacyjny, automatyczne oceny raportu BIK/BIG, dobór produktów dla klienta)

Vincit

„Szybkie wydobycie wiedzy kluczowej dla pracownika”

Vincit Search to rozwiązanie pozwalające na dynamiczne tworzenie dowolnych widoków danych, bez konieczność dodatkowej pracy działu IT. Narzędzie wspomaga zarządzanie wiedzą i błyskawicznie, z jednego punktu dostępowego, dociera do ważnych danych oraz powiązań między nimi. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań wyszukujących informacje, Vincit operuje na grafowej bazie wiedzy, czerpiąc korzyści, jakie oferuje technologia semantyczna – wielowymiarowe powiązanie i brak wrażliwości na zmiany struktury danych. Vincit opiera się na światowych standardach opisywania wiedzy – RDF, OWL i obejmuje proces definiowania wiedzy w organizacji.

 

Zapraszamy na stronę www.vincitsearch.com, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat rozwiązania.

Obszary

Duże przedsiębiorstwa

Sprawdzi się w firmach stawiających na efektywne środowisko pracy, w którym ważne jest efektywne pozyskiwanie wiedzy bez niepotrzebnego błądzenia oraz sprawna wymiana wiedzy pomiędzy pracownikami i działami.

Specjalistyczne bazy wiedzy

Rozwiązanie do sprawnego tworzenia indywidualnych zestawów danych na specjalistycznych bazach wiedzy, które posiadają miliony powiązanych ze sobą danych, np. bazy medyczne, bioinformatyczne, bazy instytucji publicznych, biblioteki, itd.

Web 3.0

Vincit oparty jest o standardy Web 3.0 i Linked Data, tj. język OWL i RDF, dlatego pozwala na swobodne przeszukiwanie danych w Semantycznym Internecie, np. bazę wiedzy DBpedia (grafowa baza danych pochodzących z Wikipedii).

logo_base

BAS{E}

BAS{E} – łatwy, graficzny sposób na budowanie i uruchamianie złożonych algorytmów decyzyjnych, predykcyjnych i obliczeniowych wykorzystywanych w branży finansowej, ubezpieczeniowej,  handlu detalicznego czy też telekomach. To kompleksowe rozwiązanie umożliwiające tworzenie algorytmów biznesowych, które mogą być wykorzystywane przez dowolny system informatyczny. Dzięki niemu staje się możliwa centralizacja w jednym miejscu wszystkich algorytmów niezbędnych w organizacji. Zapewnia to spójną i elastyczną modyfikację kluczowych parametrów i procesów przedsiębiorstwa, bez konieczności ingerencji w systemy IT (architektura SOA). BAS{E} został zaprojektowany tak aby również osoby biznesowe mogły swobodnie się w nim poruszać. Zapraszamy na stronę BAS{E} www.algorithmssystem.com, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat rozwiązania.

Obszary

Bankowość

 • scoring punktowy
 • windykacja
 • wyliczanie zdolności kredytowej
 • silnik decyzyjny

Ubezpieczenia

 • towarzystwa ubezpieczeniowe
 • brokerzy
 • firmy leasingowe

Inne obszary

 • silnik dla systemu ekspertowego
 • wyliczanie terminów SLA
 • filtrowanie danych przy masowych przeliczeniach
 • BRMS (business rules management system)

Streamliner

Platforma narzędziowo-utrzymaniowa Streamliner to zestaw narzędzi dla dostawców oprogramowania lub działów rozwoju w dużych organizacjach.

Narzędzia te obejmują automatyzację znacznej części procesu związanego z wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania, w szczególności takich czynności jak: publikowanie kolejnych wersji wytwarzanego systemu, tworzenie pakietów instalacyjnych i aktualizacyjnych, wdrażanie na środowiska klienta, wsparcie utrzymania środowisk w zakresie zarządzania konfiguracją, incydentami i wiedzą. Platforma Streamliner to całościowe rozwiązanie, składające się ze zintegrowanych komponentów, mogących w razie potrzeby funkcjonować niezależnie od siebie.

Zapraszamy na stronę Streamlinera, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat naszego rozwiązania i wariantów w jakich jest oferowany.

streamliner-ue

Obszary

 • Możliwość zgłaszania przez użytkownika incydentów bezpośrednio z wdrożonego systemu. Integracja z systemem obsługi zgłoszeń stosowanym przez klienta.
 • Tworzenie instalatorów pozwalających na wdrożenie i aktualizację systemu we wskazanym miejscu.
 • Publikowanie nowych wersji systemu w repozytorium wersji. Udostępnienie możliwości łatwego pobrania i zainstalowania lub aktualizacji systemu.
 • Tworzenie środowisk wirtualnych z wybraną wersją systemu np. w celach testowych lub demonstracyjnych.
 • Automatyczna ewidencja środowisk, oraz konfiguracji tych środowisk, wykorzystanych w procesie produkcji systemu.
 • Automatyczne gromadzenie i udostępnienie do łatwej eksploracji wiedzy związanej z procesem produkcji systemu.
© 2015 VSoft SA.