Tytuł "Najlepszego Partnera w Biznesie 2019" przyznawany przez miesięcznik Home&Market. Kategoria IT.
Rekomendacja „Gazety Bankowej” w kategorii bankowość i finanse, wręczona podczas Techno Biznes 2016.
III miejsce podium w rankingu głównym IT@BANK 2015 dla firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego dla VSoft SA.
Vincit Search został finalistą konkursu „Semantics The European Linked Data Contest” towarzyszącemu konferencji Semantics 2015, który wyłania najbardziej nowatorskie projekty z obszaru Linked Data oraz Semantic Web z całej Europy.
W VIII edycji Konkursu Technologicznego „Gazety Bankowej” Hit Roku 2015 dla Instytucji Finansowych nasz VSoft Tax Reporting otrzymał rekomendację w kategorii „Rozwiązanie”.
III miejsce dla VSoft w rankingu głównym IT@BANK 2014 dla firm świadczących usługi IT dla polskich banków. Ranking już po raz dziewiąty przygotowała redakcja Miesięcznika Finansowego BANK.
W ósmej edycji rankingu IT@BANK przygotowanej – jak co roku – przez Miesięcznik Finansowy BANK, VSoft został wyróżniony dwukrotnie: zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Efektywność” oraz drugie miejsce w zestawieniu ogólnym.
W 2013 roku nasze rozwiązanie – VSoft Notifications – zostało wyróżnione przez Gazetę Bankową nagrodą Hit Roku dla instytucji finansowych w kategorii Produkt. Była to 6. edycja znanego i cenionego konkursu przeznaczonego dla instytucji i firm działających w branży finansowej.
Program Doskonalenia Jakości Q-ŁAD został wyróżniony i otrzymał Godło Najwyższej Jakości Quality International 2012 w kategorii zarządzanie najwyższej jakości.
W 2012 wyróżnienie Hit Roku w branży finansowej otrzymał VSoft Debt 2.0 – produkt informatyczny przeznaczony do rozwiązań monitoringu zadłużenia i windykacji.
Gazele Biznesu to kolejna nagroda przyznana dla VSoftu. Gazele to prowadzony już od 2000 roku ranking najszybciej rozwijających się małych i średnich firm. Laureaci trafiają do specjalnego wydania rankingu wydawanego razem z „Pulsem Biznesu”.
VSoft został wyróżniony statuetką „Innowatora 2012” w kategorii usługi dla biznesu podczas konkursu organizowanego przez tygodnik Wprost. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań podnoszą konkurencyjność polskich produktów i usług.