NASZ PROCES REKRUTACYJNY JEST PROSTY


Praca i nie tylko


Naszą firmę wyróżnia wysoka kultura organizacyjna, która uwzględnia potrzeby i predyspozycje każdego pracownika.

Zatrudnienie w VSoft to:

  • inicjatywy i mechanizmy sprzyjające zachowaniu work-life balance,

  • ścieżka rozwoju dopasowana do indywidualnych potrzeb i zdolności pracownika uwzględniająca m.in. liczne szkolenia, konferencje czy warsztaty,

  • wysokie standardy,

  • współpraca oparta na samodzielności i odpowiedzialności.


Buduje to miłą i swobodną atmosferę, w której szanujemy się wzajemnie, swoje potrzeby, wiedzę i umiejętności. Zapraszamy do naszego zespołu!


Lokalizacja
Jedną z zalet pracy w VSoft jest lokalizacja naszych biur. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Puszkarskiej – z bardzo dobrą komunikacją, w bliskim sąsiedztwie jednego z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Krakowie oraz rezerwatu przyrody nieożywionej Bonarka.
Benefity
Pracownicy VSoft mogą korzystać z licznych benefitów, m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie oraz funduszu integracyjnego i rabatów na posiłki w sąsiadującym centrum handlowym Bonarka. Otrzymują także okolicznościowe prezenty z okazji ważnych dla firmy i pracowników wydarzeń.
Wymiana wiedzy
Ważny jest dla nas rozwój pracowników oraz wymiana wiedzy wewnątrz firmy. Dlatego w VSoft bierzemy udział w konferencjach, organizowane są szkolenia oraz wewnętrzne projekty mające na celu podnoszenie kompetencji (np. VSoft Fedex Day, VSoft CodeRetreat, konferencja VSoft Fest). Do dyspozycji pracowników jest także stale rozbudowywana biblioteka.
Integracja
Atmosfera pracy to jeden z atutów naszej firmy najczęściej wskazywany przez pracowników. Zgrany zespół VSoft budują m.in. imprezy i wyjazdy integracyjne. Spotkaniom często towarzyszą tematy przewodnie, np. prohibicja na ostatkach czy zgrupowanie piłkarskie na wyjeździe integracyjnym.
Warunki pracy
Wiemy jak istotny jest komfort pracy, zwłaszcza w przypadku długotrwałych projektów wymagających pełnego skupienia i stałego zaangażowania. Sprzyjają temu: elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, klimatyzowane pokoje oraz chillout room i wyciszone budki telefoniczne. Wszystko aby pobudzić kreatywność i umożliwić chwilę stymulującego relaksu.
Technologie i metodyki
Czego używamy na co dzień? M.in. .NET 4.5, C#, HTML 5, CSS 3, ASP.NET, MVC, Razor, WebAPI, JQuery, Kendo UI, UI for WPF, WPF, MVVM, SOLID, testy jednostkowe, CI, CD, OOP, VS 2013, Resharper, SQL Server, Git/TFS, Scrum.
2 i 4 kółka
Samochody, motory, skutery zostawiamy na firmowym parkingu lub parkingu podziemnym centrum handlowego Bonarka, a rowerzyści mają do dyspozycji firmową rowerownię i prysznic.

Statystyka VSoft


dorocznych imprez

m2 powierzchni biura

kroków do CH Bonarka

pracowników