© 2015 VSoft SA.
napisz do nas
wyszukaj

Kariera

  • Praca w VSoft
  • Trainee's Academy
  • Praca i nie tylko
  • Galeria
Aktualne oferty pracy:
Programista .Net/Web Starszy programista .Net/Web Analityk systemowy Lead Software Developer Specjalista ds. Wdrożeń

Praca w VSoft

Naszą firmę wyróżnia wysoka kultura organizacyjna, która uwzględnia potrzeby i predyspozycje każdego pracownika. Zatrudnienie w VSoft to:

  • Inicjatywy i mechanizmy sprzyjające zachowaniu work-life balance;
  • ścieżka rozwoju dopasowana do indywidualnych potrzeb i zdolności pracownika uwzględniająca m.in. liczne szkolenia, konferencje czy warsztaty;
  • wysokie standardy, współpraca oparta na samodzielności i odpowiedzialności.

Buduje to miłą i swobodną atmosferę, gdzie szanujemy się wzajemnie, swoje potrzeby, wiedzę i umiejętności. Zapraszamy do naszego zespołu!

Rozmowa
rekrutacyjna
Keep calm
Proces
rekrutacji
Selekcja
aplikacji
Testy
Ogłoszenie
Przesłanie CV

Proces rekrutacji

Ogłoszenie

Nabór do kadry zazwyczaj ogłaszamy na popularnych portalach rekrutacyjnych. Ogłoszenia pojawiają się również na naszym profilu na GoldenLine i FaceBooku.

Przesłanie CV

Grałeś wcześniej w innych drużynach? Masz 100% skuteczność w wyłapywaniu błędów w kodzie? Napisz o tym w swoim CV i prześlij je do nas za pomocą aplikacji rekrutacyjnej.

Selekcja aplikacji

Pierwsza weryfikacja kandydatów. Na początek na podstawie deklarowanego doświadczenia i motywacji jakie stoją za zgłoszeniem właśnie do naszej drużyny.

Testy

Kompetencje kandydatów poddawane są testom. Sprawdzamy sprawność w pokonywaniu realnych zadań i badamy poziom efektywności zawodników. Ten etap rekrutacji występuje jedynie dla niektórych pozycji.

Rozmowa rekrutacyjna

Nasi selekcjonerzy dokładnie weryfikują kompetencje i zdolności potencjalnych kadrowiczów. Sprawdzają czy posiadają umiejętności i predyspozycje do gry na pozycjach, na które właśnie poszukujemy graczy.

Keep calm

Po rozmowie czas oczekiwania na odpowiedź, czy zostaniesz członkiem kadry VSoft. Zachowaj spokój i czekaj cierpliwie. Informujemy kandydatów o każdej decyzji (zarówno pozytywnej jak i negatywnej).">

Join our team!

Zapraszamy do VSoft Trainee's Academy, naszego programu stażowego. Jeśli nie masz jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego, a chcesz zdobyć konkretne umiejętności podczas aktywnego działania w realnym otoczeniu biznesowym ten program jest dla Ciebie.

W ramach programu mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Najlepsi uczestnicy programu VSoft Trainee’s Academy otrzymują od nas propozycję stałego zatrudnienia.

Praca i nie tylko

Lokalizacja

Jedną z zalet pracy w VSoft jest lokalizacja naszych biur. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Puszkarskiej - z bardzo dobrą komunikacją, w bliskim sąsiedztwie jednego z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Krakowie oraz rezerwatu przyrody nieożywionej Bonarka.

Benefity

Pracownicy VSoft mogą korzystać z licznych benefitów, m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie oraz funduszu integracyjnego i rabatów na posiłki w sąsiadującym centrum handlowym Bonarka. Otrzymują także okolicznościowe prezenty z okazji ważnych dla firmy i pracowników wydarzeń.

Wymiana wiedzy

Ważny jest dla nas rozwój pracowników oraz wymiana wiedzy wewnątrz firmy. Dlatego w VSoft bierzemy udział w konferencjach, organizowane są szkolenia oraz wewnętrzne projekty mające na celu podnoszenie kompetencji (np. VSoft Fedex Day, VSoft CodeRetreat, konferencja VSoft Fest). Do dyspozycji pracowników jest także stale rozbudowywana biblioteka.

Integracja

Atmosfera pracy to jeden z atutów naszej firmy najczęściej wskazywany przez pracowników. Zgrany zespół VSoft budują m.in. imprezy i wyjazdy integracyjne. Spotkaniom często towarzyszą tematy przewodnie np. prohibicja na ostatkach czy zgrupowanie piłkarskie na wyjeździe integracyjnym.

Warunki pracy

Wiemy jak istotny jest komfort pracy, zwłaszcza w przypadku długotrwałych projektów wymagających pełnego skupienia i stałego zaangażowania. Sprzyjają temu elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, klimatyzowane pokoje oraz chillout room i wyciszone budki telefoniczne. Wszystko aby pobudzić kreatywność i umożliwić chwilę stymulującego relaksu.

VSoft teamy

Nasi pracownicy nie tylko w pracy są aktywni. W VSoft funkcjonują Bike Team, Extreme Team, Football Team, Culture Team, Motor Team i Sailing Team, których działalność oraz rozwój są wspierane przez firmę. Pracownicy organizują wspólne treningi i wyjazdy, reprezentują firmę w konkursach, maratonach i na regatach.

Technologie i metodyka

Czego używamy na co dzień? M.in. .NET 4.5, C#, HTML 5, CSS 3, ASP.NET, MVC, Razor, WebAPI, JQuery, Kendo UI, UI for WPF, WPF, MVVM, SOLID, testy jednostkowe, CI, CD, OOP, VS 2013, Resharper, SQL Server, Git/TFS,Scrum.

2 i 4 kółka

Samochody, motory, skutery zostawiamy na firmowym parkingu lub parkingu podziemnym centrum handlowego Bonarka, a rowerzyści mają do dyspozycji firmową rowerownię i prysznic 🙂

Galeria

© 2015 VSoft SA.