Bon na cyfryzację

Otrzymaj dotację na wdrożenie nowego systemu technologicznego dla Twojego biznesu! Skorzystaj z dofinansowania "Bon na cyfryzację".

Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, a pandemia negatywnie wpłynęła na przychody Twojego biznesu?
Skorzystaj z dofinansowania "Bon na cyfryzację" oferowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i przenieś swoją firmę na wyższy poziom cyfryzacji.

Co musisz zrobić, żeby uzyskać dofinansowanie?

W terminie od 20 września do 5 października 2021 złóż wniosek o bon na zakup cyfrowych technologii. W ramach programu możesz uzyskać aż 85% dofinansowania na wybrany przez Ciebie projekt. Wysokość kosztów kwalifikowanych to 300 000 PLN.

KROK 1

Zdefiniuj potrzeby Twojej organizacji w obrębie rozwiązań technologicznych. Zastanów się, jaki system kompleksowo wesprze Wasze działania.

KROK 2

W terminie od 20 września do 5 października 2021 złóż wniosek o dofinansowanie na zakup cyfrowych technologii.

KROK 3

Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony? Wybierz rozwiązanie, które wdrożysz za otrzymany bon i ciesz się z kolejnych sukcesów Twojej firmy!


Dobre rozwiązanie technologiczne to gwarancja rozwoju firmy!

Poznaj szczegóły Programu Inteligentny Rozwój:


Kto może wnioskować o bon na cyfryzację?

Aplikować o bon mogą przedsiębiorstwa (MMŚP).


W jakich terminach można składać wnioski?

Wnioski należy złożyć pomiędzy 20 września a 5 października 2021 roku.


W jaki sposób oceniane są projekty?

Każdy wniosek zostanie poddany weryfikacji przez dwóch Pracowników ION. Na tym etapie dopuszczalne jest dwukrotne uzupełnienie wniosku. Każdy wniosek, który przejdzie weryfikację formalną, zostanie poddany ocenie formalno-merytorycznej. Składa się ona z kilku stopni: - oceny spełniania kryteriów merytorycznych ogólnych i specyficznych, - oceny spełniania kryteriów merytorycznych punktowych.

Czym są wydatki kwalifikowalne?

Wydatki kwalifikowalne to inaczej wszystkie koszty, jakie ponosi przedsiębiorca w trakcie realizacji projektu. Koszty te kwalifikują się do wniosku o dotacje. Oznacza to, że część poniesionych przez Ciebie kosztów będzie zwrócona. O wysokości zwrotu decyduje wartość procentowa, ustalana indywidualnie dla każdego konkursu.Uzyskałeś bon na cyfryzację i szukasz rozwiązania dla swojego biznesu?

Napisz do nas!


    Zaznacz, który produkt Cię interesuje:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VSoft S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 7J. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator nie będzie przekazywał danych do państw trzecich. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do kontaktu w przedmiotowej sprawie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ww. rozporządzenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.