wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

Najbliższe dwa dni mamy przyjemność uczestniczyć w 23. edycji Banking Forum i 19. Insurance Forum. Konferencję tradycyjnie już otworzył Zbigniew Jagiełło - Współprzewodniczący Rady Programowej Banking Forum, Andrzej Kopyrski - Współprzewodniczący Rady Programowej Banking Forum oraz Artur Olech - Przewodniczący Rady Programowej Insurance Forum.

W ramach wiosennej edycji uczestnicy będą rozmawiać m.in. o zmianach w sektorze finansowym spowodowanych wojną, zagrożeniach, jakie niesie wysoka inflacja, jak również o ESG, jako obszarze rozwoju produktów i spółek. Wśród prezentacji pojawią się także prelekcje omawiające znaczenie technologii w obszarze bankowości i ubezpieczeń.

Zakończeniem pierwszego dnia konferencji będzie uroczysta Gala „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń”, podczas której nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Nagrodzone zostaną osoby, które swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym przyczyniły się w Polsce do rozwoju rynku bankowości i ubezpieczeń.

Uczestników wydarzenia zapraszamy do rozmowy z przedstawicielami firmy VSoft Pawłem Wroniewiczem, dyrektorem sprzedaży oraz Łukaszem Kawulokiem, dyrektorem rozwoju obszaru bankowości.


Banking&Insurance Forum to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń branży finansowej w Polsce. Kongres zrzesza przedstawicieli sektora bankowego i ubezpieczeniowego, dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami. Stanowi prestiżowe spotkanie liderów, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku.