wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

Twoja organizacja posiada co najmniej kilkadziesiąt nieruchomości rozproszonych na terenie wielu gmin? Zastanawiasz się jak usprawnić rozliczanie podatków lokalnych? Zależy Ci na automatyzacji, zmniejszeniu kosztów i przyspieszeniu pracy Twojego zespołu?

Narzędzia jakie wykorzystujesz do rozliczeń podatkowych powinny być dostosowane do Twoich potrzeb, zasobów i skali prowadzonej działalności.

Dołącz do nas 30 czerwca o godz. 11.00 i dowiedz się co możesz zyskać wdrażając system automatyzujący rozliczenia podatków lokalnych i jak się do tego procesu przygotować.

Podczas webinarium zaprezentujemy nasze narzędzie Moduł Podatki Lokalne platformy VSoft Tax Reporting, przeznaczony do tworzenia zeznań podatkowych w formatach pdf i xml oraz ich korekt. Narzędzie umożliwia prowadzenie bazy Twoich nieruchomości, przechowywanie informacji o obiektach opodatkowania oraz generowanie plików zgodnych z formatem platformy ePUAP.

Zapraszamy Cię do obejrzenia prezentacji najważniejszych funkcjonalności oferowanego przez nas Modułu oraz do udziału w dyskusji o aspektach związanych z procesem wdrożenia systemu automatyzującego rozliczanie podatków lokalnych.

Webinar poprowadzą: Paweł Rzepka, Key Account Manager i Grzegorz Sroka, Architekt rozwiązań biznesowych w VSoft.