wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

Od marca br. zmagamy się z nietypowymi sytuacjami – pandemia, lockdown, wiele ograniczeń wprowadzonych przez Rząd, przejście z pracą i nauczaniem w tryb zdalny. Życie wielu z nas zmieniło się przynajmniej o 180 stopni.


Treningi fitness on-line, wideokonferencje, roboty… Czy twórca słynnej kreskówki „Jetsonowie” tak dobrze przewidział przyszłość?

Trochę o Jetsonach ?, ale głównie o tym, jak pandemia zmieniła nasze życie, jak ważna jest w obecnych czasach automatyzacja procesów w windykacji i jak wpłynie na decyzje biznesowe naszych organizacji opowiadała podczas kongresu „Windykacja masowa” organizowanego przez BMS, nasza analityk biznesowa i product owner w VSoft – Joanna Skawińska.

Jak poprawić działania windykacyjne w swoich organizacjach? Czy możemy już mówić o wirtualnej windykacji? Jak wygląda windykacja od marcowego lockdown - co z restrukturyzacją zobowiązań? I chyba najcięższe pytanie - co przyniesie 2021 rok? Joanna Skawińska podczas swojego wystąpienia wspomniała, że w windykacji bardzo ważnym czynnikiem jest człowiek. Nowe rozwiązania technologiczne powstały w odpowiedzi na potrzebę zdefiniowaną przez człowieka. Także nasz core’owy system (windykacyjny VSoft Collection) to efekt synergii człowieka z technologią.
Gorąco zachęcamy do obejrzenia całego wystąpienia Joanny podczas konferencji. A także kontaktu w przypadku chęci wdrożenia narzędzi do automatyzacji procesów windykacyjnych.