wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news

Webinarium poświęcone jest modelowaniu skutecznych strategii windykacyjnych w kontekście aktualnych potrzeb biznesowych. Celem spotkania organizowanego przez firmę VSoft jest wymiana myśli i doświadczeń związanych z obecnymi wymaganiami działania zespołu windykacji z punktu widzenia sprawnego zarządzania portfelem spraw, przede wszystkim w odniesieniu do wykorzystywanych narzędzi, obsługiwanych procesów i konieczności szybkiego wprowadzania zmian.

Wydarzenie będzie miało charakter otwartej dyskusji w gronie osób związanych z obszarem windykacji, zarówno w bankach, firmach specjalizujących się w obsłudze wierzytelności, jak i przedsiębiorstwach o innym profilu działalności, lecz posiadających bądź planujących otworzyć w swoich strukturach departament zarządzania wierzytelnościami.

W trakcie pierwszej części webinaru zastanowimy się, czego potrzebuje aktualnie departament windykacji, żeby zarządzać sprawnie portfelem spraw oraz jak zmiany w branży windykacyjnej, które nastąpiły w przeciągu ostatnich miesięcy wpłynęły na wymagania wobec zespołu oraz wykorzystywanych narzędzi.

Wspólnie z uczestnikami postaramy się odpowiedzieć na pytania:

- Jak często zachodzi potrzeba zmian i dodania nowych kroków w procesie windykacyjnym?

- Jakie są technologiczne potrzeby działu windykacji?

- Co sądzą o nowych formach komunikacji z klientem, np. WhatsApp?

- Jak często zachodzi potrzeba skonfigurowania nowego raportu?

- Ile czasu wymaga analizowanie raportów dot. portfela windykacyjnego?

W drugiej części spotkania eksperci VSoft, Joanna Skawińska i Łukasz Grządziel opowiedzą o doświadczeniach naszego zespołu w zakresie wdrożeń systemów windykacyjnych oraz szybkiego dostosowania istniejących rozwiązań do nowych potrzeb klienta.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu VSoft Financial Business Meeting. To format pozwalający spotkać się praktykom i porozmawiać na aktualne tematy związane z otoczeniem biznesowym instytucji finansowych.

Zarejestruj się i dołącz do dyskusji.