wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
VSoft Mobile Workforce to jedno z naszych ulubionych rozwiązań z obszaru windykacji, przeznaczone do obsługi zleceń przez pracowników mobilnych. Tym bardziej cieszy nas, że stworzona w ramach produktu aplikacja mobilna została nominowana do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards w kategorii Biznes | Dla Firm.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Przyznawane są corocznie przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą zaproszeni do współpracy przez organizatorów eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych.

W walce o nagrodę może pomóc każdy z Internautów, do czego ogromnie zachęcamy, oddając swój głos na stronie: mobiletrendsawards.pl/glosowanie do 20 lutego. ?

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników i rozdanie statuetek, które odbędzie się już 12 marca podczas uroczystej Gali Mobile Trends Awards.Kompleksowa obsługa zleceń przez pracowników terenowych - planowanie i optymalizacja tras.
Kompleksowa obsługa zleceń przez pracowników terenowych - planowanie i optymalizacja tras.