wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
W Google Play jest już dostępna aplikacja VSoft Mobile Workforce! Wprowadzone ulepszenia nie tylko poprawiają komfort pracy naszych klientów, ale również wpływają na jej wyniki.

Aktualizacja aplikacji to m.in. wsparcie dla protokołu OAuth 2 w publicznym API, bezpieczeństwo  aplikacji spełniające standard ASVS 4 na poziomie 2 oraz wsparcie dla logowania za pomocą kont z ActiveDirectory.

W ramach kwartalnej aktualizacji postanowiliśmy również rozszerzyć VSoft Mobile Workforce o funkcjonalności takie jak rejestracja przyjęcia wpłat, pozwalająca na wygenerowanie okresowego raportu z ilością gotówki jaką odebrał windykator od klientów, oraz dodanie opcji wysyłania wiadomości SMS, e-mail, czy druku pisma bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej na bazie zdefiniowanych szablonów.

Pojawiła się również możliwość zastosowania podpisu cyfrowego, co wpływa na wiarygodność i bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

Więcej informacji o wdrożonych zmianach znajduje się w artykule "Bezpieczeństwo, Google Play i cyfrowy podpis - czyli nowości w VSoft Mobile Workforce".Kompleksowa obsługa zleceń przez pracowników terenowych - planowanie i optymalizacja tras.