wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
Już 19 września odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Śniadań Technologicznych organizowanych przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami i VSoft SA. Spotkania gromadzą przedstawicieli instytucji aktywnych w temacie obrotu wierzytelnościami – tak same firmy windykacyjne i banki, jak również ich otoczenie, między innymi firmy technologiczne czy kancelarie prawne.

Podczas najbliższego spotkania rozwiniemy tematy zapoczątkowane przy II Śniadaniu Technologicznym oraz poruszymy zupełnie nowe zagadnienia:

  • e-Sąd – case studies automatyzacji procesu sądowego
  • Chatboty – trend czy przyszłość?
  • Informacje udostępniane przez BIG – dwustronna wymiana danych


Data: 19/09/2019, godz. 10:00
Miejsce: Warszawa


Organizatorem i partnerem merytorycznym cyklu spotkań są odpowiednio Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami i VSoft SA, a partnerem najbliższego spotkania została firma AlfaVox.

Zapraszamy do zgłaszania udziału tutaj: http://pzzw.pl/iii-sniadanie-technologiczne-19-09-19/

Do zobaczenia przy III Śniadaniu Technologicznym!Rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności
Dostarczamy rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności, zbudowane w oparciu o nasze kompetencje i doświadczenia z wielu wdrożeń w instytucjach finansowych i firmach windykacyjnych.