wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
Już w najbliższy czwartek odbędzie się II Śniadanie Technologiczne! Cykl spotkań powstał przy współpracy Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami i VSoft SA, a partnerem drugiego już Śniadania została firma Tide Software Sp. z o.o.

Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i wiedzy na temat narzędzi IT usprawniających pracę firm windykacyjnych. Rozmawiamy w gronie praktyków - przede wszystkim przedstawicieli firm lub działów windykacyjnych - oraz podmiotów biorących aktywny udział we wdrażaniu najważniejszych dla branży zmian.

Będziemy mówić, między innymi, o RODO i wspólnie przedyskutujemy przykład pierwszej nałożonej kary, skip tracingu, komunikacji z e-Sądem i o zarządzaniu pracownikami terenowymi.

Do zobaczenia już 16 maja, tym razem we Wrocławiu!Rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności
Dostarczamy rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności, zbudowane w oparciu o nasze kompetencje i doświadczenia z wielu wdrożeń w instytucjach finansowych i firmach windykacyjnych.