wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
12 marca po raz kolejny spotkamy się z liderami branży windykacyjnej podczas IV edycji konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie. Podczas wydarzenia będzie nas reprezentować Joanna Skawińska, trener windykacji i analityk biznesowy w VSoft.

Spotkanie poświęcone jest w pełni obszarowi windykacji oraz wszystkim rozwiązaniom technologicznym umożliwiającym wzrost efektywności działań. Konferencja skupia się na dwóch blokach tematycznych: wirtualna rzeczywistość w służbie windykacji i poza windykacyjne działania wspierające oraz warsztat windykacji sądowej i egzekucyjnej.

Podczas spotkania debatować będziemy nad możliwościami, jakie dają nowoczesne rozwiązania dedykowane dla tego obszaru. Inwestycja w najnowsze narzędzia technologiczne pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją, a także pokazuje świadomość firmy i szybkość reakcji na zmiany rynkowe – a są to kluczowe aspekty istnienia każdej z firm.

Konferencja skupia partnerów i klientów branży, co stanowi niewątpliwą wartość merytoryczną spotkania.

Temat poszczególnych bloków dostępny tutaj.Rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności
Dostarczamy rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności, zbudowane w oparciu o nasze kompetencje i doświadczenia z wielu wdrożeń w instytucjach finansowych i firmach windykacyjnych.