wróć do wszystkich aktualnościgo back to all news
Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że do grona klientów VSoft SA z branży bankowej i ubezpieczeniowej dołączyła firma Kaczmarski Inkasso.
- Jest to strategiczne partnerstwo pomiędzy jedną z największych firm w branży windykacyjnej i doświadczonym producentem rozwiązań IT – potwierdza Dariusz Kożuch, wiceprezes VSoft SA.
Strategiczne, ponieważ dotyczy głównej działalności Kaczmarski Inkasso – VSoft został dostawcą kompleksowych narzędzi wspierających cały proces zarządzania wierzytelnościami. Współpraca ta została rozszerzona na należącą do Kaczmarski Group Kancelarię Prawną VIA LEX, w której również zaimplementowane zostanie rozwiązanie z obszaru windykacyjnego, VSoft Collection.
Kaczmarski Inkasso zwiększy także zakres użycia VSoft Mobile Workforce, aplikacji już od dawna wykorzystywanej przez pracowników terenowych firmy.
- Liczymy na to, że nasza współpraca będzie się rozwijać, a jej efekty docenią zarówno pracownicy, jak również klienci Kaczmarski Inkasso i Kancelarii Prawnej VIA LEX – deklaruje Jakub Kostecki, prezes Kaczmarski Inkasso